ZAMÓW:

biuro@ulotkidruk.pl

ul. 3 MAJA 56
62-200 Gniezno

tel.kom. 783 390 695
tel.kom. 695 662 019

infolinia: 801 009 740

Pracujemy w godzinach:
pn - pt: 9:00 - 17:00PrzejdŸ na EkoFakturowanie będŸ ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze


Kalendarze książkowe z miękką, miłą w dotyku okładką to ekskluzywny atrybut pracownika w biurze każdej firmy, pozwalający znakomicie zorganizować sobie czas. Koniec z zapomnianymi spotkaniami lub ważnymi zadaniami do wykonania. Poręczny format ułatwia użytkowanie kalendarza.

 • Format B6 (120x168mm)
 • 176 kart
 • 4+0 full kolor CMYK
 • Papier kreda błysk 200g
 • Folia błysk jednostronnie
 • Folia błysk zwiększa trwałość kalendarza, ożywia kolory i nadaje mu ekskluzywny wygląd
 • 20/50/100 sztuk


 • Okładka
  Okładka kalendarza drukowana jest techniką cyfrową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczanie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.
  Dodatkowo okładka foliowana jest folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza okładkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV.
  Okładkę drukujemy na papierze kredowym 200g/m2. Następnie jest foliowana, wykrawana i oklejana. Pomiędzy tekturą a zadrukowaną przednią okładką umieszczana jest gąbka introligatorska, dzięki czemu uzyskujemy efekt wypukłości. Nadaje to kalendarzowi ekskluzywnego wyglądu i sprawia, że jest miły w dotyku.


  Kalendarium
  Kalendarium składa się z 176 kart wydrukowanych na papierze offsetowym 80g/m2.
  Wkładki kalendarza są w kolorze kremowym. Na tylnej wkładce umiesczona jest mapa administracyjna Polski z uwzględniem podziału na powiaty oraz z herbami miast wojewódzkich.

  Oprócz sobót i niedziel, które są umieszczone razem, każdy dzień miesiąca to osobna strona. Żadne ważne spotkanie nie umknie uwadze dzięki możliwości zapisania notatki o nim przy liczbie odpowiadającej danej godzinie.

  Dolne rogi kartek można dzięki ich perforacji łatwo oderwać, a co za tym idzie błyskawicznie otworzyć kalendarz na stronie z aktualną datą. Dodatkowo kalendarze posiadają dwie zakładki wykonane ze wstążki.

  Kolejne miesiące oznaczone są kolorowym, naprzemiennym nadrukiem na krawędziach stron, co ułatwia otwarcie kalendarza w wybranym miejscu.

  W kalendarzu znajduje się miejsce na wpisanie danych osobowych, dzięki czemu nie istnieje problem z identyfikacją właściciela. Umieszczone są także zawsze przydatne informacje o numerach kierunkowych krajowych oraz międzynarodowych, kalendarium i plan roku bieżącego oraz następnego, wykaz dni świątecznych i popularnych, kalendarz stuletni, daty imienin, schemat stref czasowych. Jeżeli przyjdzie nam nocować w obcym mieście można skorzystać ze spisu wybranych hoteli w Polsce. Standardowo na końcu kalendarza znajduje się miejsce na zapisanie kontaktów w skorowidzu oraz miejsce na ważne notatki.
  Waga produktu 20 szt. - 6 kg, 50 szt. - 14,5 kg, 100 szt. - 28,5 kg
  Waga jednej sztuki - 280g
   

   

  728x90_ShutterStock-People_PL_animated


  Kreacja: DEO.pl | Drukarnia internetowa: UlotkiDruk.pl | Hosting: NajlepszySerwer.pl
  drewno gniezno tarcica gniezno
  przedszkole gniezno: przedszkole gniezno | przedszkola gniezno: przedszkole gniezno | punkt przedszkolny gniezno: punkt przedszkolny gniezno


  REGULAMIN

  biuro projektów gniezno nadzory budowlane gniezno

  Druk ulotek to nasza pasja! Tworzymy reklamy kompleksowo! Druk wizytówek, plakatów, banerów realizujemy w najniższych cenach. UlotkiDruk to drukarnia internetowa online. Google+