UlotkiDruk.pl


ZAMÓW:

biuro@ulotkidruk.pl

ul. 3 MAJA 56
62-200 Gniezno

tel.kom. 783 390 695
tel.kom. 695 662 019

Pracujemy w godzinach:
pn - pt: 10:00 - 18:00


REGULAMIN i reklamacjePrzejdŸ na EkoFakturowanie będŸ ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturzeWymiary kalendarza: 290 x 650 mm
Nakład: od 50 sztuk

Główka kalendarza:
 • Wymiary: 290 x 200 mm
 • Druk: 4/0 full kolor CMYK
 • Papier: Karton Alaska 250g
 • Folia: błysk jednostronnie

 • Kalendarium:
 • Wymiary: 290 x 450 mm
 • Kolorystyka: czerwono - czarna lub w pełnym kolorze: kalendaria personalizowane
 • Papier: Offset 80g
 • Kalendarium duże trzymiesięczne (na miesiąc obecny, poprzedni i następny • Opis kalendarza:
  Ekonomiczna, lecz w pełni funkcjonalna wersja klasycznego kalendarza trójdzielnego. Często zamawiany przez mniej wymagających klientów - szukających tańszej formy reklamy dla każdego Twojego klienta. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium umieszczone na spirali z imieninami i numerami tygodni to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.  Wymiary 290x650 mm (po rozłożeniu)
  Optymalny wymiar pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.

  Główka kalendarza
  Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Główka drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki. Główka foliowania jest też folią błysk. Folia błysk zdecydowanie ożywia kolor. Foliowanie zabezpiecza główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała.
  Wzmocnieniem zapobiegającym deformacji główki jest klejona zakładka w jej górnej części. Tutaj znajduje się również otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza. Główka połączona jest z kalendarium spiralą. To rozwiązanie gwarantuje trwałość łączenia, a jednocześnie jest bardzo praktyczne w użytkowaniu kalendarza.


  Plecki kalendarza
  Kalendarz ECONO nie posiada klasycznych tekturowych plecków. Kalendarium połączone jest bezpośrednio z główką kalendarza za pomocą spirali.

  Kalendarium
  Kalendarz zawiera 3 - miesięczne kalendarium (poprzedni, aktualny, kolejny miesiąc) wydrukowane na jednym arkuszu. Kalendaria standardowo drukowane są na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej. Kalendaria są przytwierdzone bezpośrednio do główki kalendarza za pomocą srebrnej spirali


  Opcja - kalendarium personalizowane
  Istnieje także możliwość wyboru kalendariów personalizowanych, w pełnym kolorze gamy CMYK, na podstawie indywidualnego projektu. Pozwala to na jeszcze lepsze dostosowanie kalendarza do swoich potrzeb i pomysłów. Konieczne jest jednak dostarczenie prawidłowo przygotowanych projektów kalendarium dla każdego miesiąca.  Nakład 50 szt.
  Nakład 50 szt. to idealny kompromis między opłacalnym nakładem w druku offsetowym a potrzebami klientów. To ilość, która pozwoli na skuteczną reklamę małej i średniej firmy. Większe firmy zwykle zamawiają większą ilość pakietów kalendarzy trójdzielnych.

  Waga produktu (100szt.) - 28 kg


  Druk ulotek to nasza pasja! Tworzymy reklamy kompleksowo! Druk wizytówek, plakatów, banerów realizujemy w najniższych cenach. UlotkiDruk to drukarnia internetowa online.
  Kreacja: DEO.pl | Drukarnia internetowa: UlotkiDruk.pl | Hosting: NajlepszySerwer.pl

  REGULAMIN

  biuro projektów gniezno nadzory budowlane gniezno