UlotkiDruk.pl


ZAMÓW:

biuro@ulotkidruk.pl

ul. 3 MAJA 56
62-200 Gniezno


tel.kom. 695 662 019

Pracujemy w godzinach:
pn - pt: 10:00 - 18:00


REGULAMIN i reklamacjePrzejdŸ na EkoFakturowanie będŸ ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturzeKalendarz:
 • Wymiary kalendarza: 165 x 90 mm
  (po złożeniu)
 • Druk: 4/0 full kolor CMYK
 • Papier: Karton Alaska 300g
 • Folia: błysk jednostronnie • Kalendarium:
 • Wymiary: 115 x 68 mm
 • Kolorystyka: czerwono - czarna
 • Papier: Offset 80g
 • Kalendarium 12-kartkowe, jednomiesięczne

 • Nakład: 100 / 200 /500 sztuk


  Opis produktu:
  Kalendarz Biurkowy XL - całoroczna forma reklamy dla każdej firmy. Nowy, powiększony format daje więcej możliwości na opracowanie projektu. Dzięki niemu miejsce na reklamę mamy po obu stronach kalendarza. Dodatkowo kalendarz biurkowy XL mogą Państwo zamówić już od 100 sztuk! Atrakcyjna cena pozwoli małym nakładem finansowym pozostawić reklamę na biurkach wielu kontrahentów. Praktyczne kalendarium zawierające najistotniejsze informacje jak numery tygodni oraz imieniny podnosi walory użytkowe kalendarza. Istnieje również opcja zamówienia kalendarzy bez kalendarium - czyli prezentera biurkowego

  Podstawa kalendarza
  Podstawa kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą 300 zł/1 kolor Pantone bez względu na nakład drukowanych kalendarzy. Podstawa kalendarza drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 300g/m2. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów. Podstawa dodatkowo jest foliowana folią błysk., co dodatkowo wzbogaca i ożywia kolorystykę projektu. Foliowanie zabezpiecza też podstawę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Dzięki temu, że podstawa nie jest na stałe klejona w dolnej części, kalendarz przed złożeniem jest płaski - bardzo łatwo go wysłać do swoich klientów w zwykłej kopercie. Samo składanie kalendarza jest bardzo proste - wystarczy złożyć podstawę wzdłuż bigów oraz zapiąć w dolnej części podstawy.


  Kalendarium
  Do podstawy kalendarza doklejone jest 12-kartkowe, miesięczne kalendarium. Kalendarium zawiera numery tygodni oraz imieniny. Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 80g/m2 w standardowej kolorystyce czerwono-czarnej. Jego wymiary to: 115 x 68 mm. Rozmieszczenie kalendarium jest dowolne.
  Opcja bez kalendarium - prezenter biurkowy
  Prezenter biurkowy bez kalendarium możesz postawić w restauracji, kawiarni, przy okienku kasowym lub w biurze - wszędzie tam gdzie potencjalny klient spędza więcej niż chwilę i możesz skutecznie przyciągnąć jego uwagę informacją o promocji, chwytliwym hasłem i ciekawym projektem. Prezenter / stand reklamowy jest w tym wypadku znakomitym nośnikiem reklamy.
  Dodatkowe możliwości:
  Istnieje opcjonalnie możliwość zastosowania kolorów Pantone (np. srebrny, złoty) za dodatkową opłatą

  Waga produktu - 100 szt. - 2 kg, 200 szt. - 4 kg, 500 szt. - 10 kg


  Druk ulotek to nasza pasja! Tworzymy reklamy kompleksowo! Druk wizytówek, plakatów, banerów realizujemy w najniższych cenach. UlotkiDruk to drukarnia internetowa online.
  Kreacja: DEO.pl | Drukarnia internetowa: UlotkiDruk.pl | Hosting: NajlepszySerwer.pl

  REGULAMIN

  biuro projektów gniezno nadzory budowlane gniezno