UlotkiDruk.pl


ZAMÓW:

biuro@ulotkidruk.pl

ul. 3 MAJA 56
62-200 Gniezno


tel.kom. 695 662 019

Pracujemy w godzinach:
pn - pt: 10:00 - 18:00


REGULAMIN i reklamacjePrzejdŸ na EkoFakturowanie będŸ ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze • Format: DL (110 x 220 mm)
 • Kolorystyka: 4/0 full kolor CMYK
 • Pole zadruku: 210 x 95 mm
 • Papier: offset 80g
 • Okienko adresowe - opcja
 • Klejenie: Samoklejące (SK) lub pasek HK
 • Nakład: od 1000 sztuk
 • To optymalna ilość dla potrzeb nawet małych firm. Świetnie sprawdzają się przy wysyłkach reklamowych.


  Opis produktu
  Koperty firmowe w dobie masowej sprzedaży wysyłkowej to nie tylko miły dodatek, w którym Twój klient otrzymuje Twoje dokumenty (np. faktury)
  To pierwsza forma reklamy, którą otrzymuje Twój klient, zanim sprawdzi jej zawartość. Przy wielu przesyłkach reklamowych, jakie przysyłane są do firm, dobry nadruk może przekonać do zajrzenia do wewnątrz koperty. Możliwość zadruku full kolor koperty na pewno pozwala na przeniesienie na kopertę ciekawego projektu.
  Mamy również w swojej ofercie koperty w formatach: C4, C5, C6


  Papier offset 80g
  Koperty drukowane są na papierze offsetowym 80g. o wysokiej bieli i gładkości. Zapewnia im to dobre odwzorowanie kolorystyczne. Koperty otwierane są z góry.


  Full kolor jednostronnie
  Druk w full kolorze pozwala na dowolne zaprojektowanie koperty, loga firmy, zdjęcia itp. Nadruk możliwy jest tylko po stronie adresowej. Projekt i zamysł zależy już od Państwa inwencji. Proszę pamiętać tylko o pozostawieniu miejsca na dane adresowe i stemple pocztowe.  Okienko adresowe
  Możliwe jest dodanie okienka w kopercie. Umożliwia ono podejrzenie zawartości koperty, a przede wszystkim wykorzystania dokumentu wewnątrz do zaadresowania koperty. Okienko zrobione jest z przezroczystej folii naklejonej po wewnętrznej stronie koperty. Znajduje się w prawym dolnym rogu strony adresowej.
  Samoklejące (SK) lub z paskiem (HK)
  Skrzydełka koperty pokryte są specjalną warstwą kleju, umożliwiającą jej zamknięcie. Opcjonalny jest też dodatkowy pasek HK, dzięki któremu koperty łatwiej przechowywać - miejsce klejenia chronione jest paskiem, który zwiększa trwałość koperty.  Waga produktu (1000 szt.) - 4,5 kg.
  Druk ulotek to nasza pasja! Tworzymy reklamy kompleksowo! Druk wizytówek, plakatów, banerów realizujemy w najniższych cenach. UlotkiDruk to drukarnia internetowa online.
  Kreacja: DEO.pl | Drukarnia internetowa: UlotkiDruk.pl | Hosting: NajlepszySerwer.pl

  REGULAMIN

  biuro projektów gniezno nadzory budowlane gniezno