ZAMÓW:

biuro@ulotkidruk.pl

ul. 3 MAJA 56
62-200 Gniezno

tel.kom. 783 390 695
tel.kom. 695 662 019

infolinia: 801 009 740

Pracujemy w godzinach:
pn - pt: 9:00 - 17:00



PrzejdŸ na EkoFakturowanie będŸ ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze







 • Wymiary:
  90x50 mm - standardowy wymiar wizytówki
  85x55 mm - euro format
  niestandardowy - dajemy możliwość wykonania nietypowych formatów wizytówek

 • Kolorystyka: 7/0 full kolor (CMYK + OV + kolor biały)
  - pełna opcja kolorystyczna w najwyżeszj jakości druku cyfrowym na maszynie HP Indigo 5500.
  Dodatkowy kolor biały w standardzie.

 • Podłoże: ponad 100 papierów ozdobnych i fakturkowanych do wyboru.
  - wyselekcjonowane papiery wizytówkowe o różnorodnej fakturze i kolorze.

 • Nakład: od 100 sztuk
  - niski nakład, optymalny dla wizytówek imiennych.





 • Opis produktu:

  Wizytówki Creative to linia wizytówek dla ludzi z pasją tworzenia. Stworzenie ekskluzywnej i wyjątkowej wizytówki wymaga nie tylko zmysłu kreatywności jej projektanta, ale również odpowiednich materiałów, które zapewnią wierne przekazanie wizji projektanta w rzeczywistości.

  Wybór z ponad 100 wyselekcjonowanych i wyjątkowych papierów ozdobnych pozwala szerzej spojrzeć na proces tworzenia.W standardzie wizytówki te drukowane są w 6 kolorach gamy CMYKOV, która pozwala na użycie w projekcie oprócz standardowych kolorów gamy CMYK, stosowanie wiarygodnych symulacji prawie 90 % gamy kolorów Pantone. Szerokie możliwości zapewnia także użycie białej farby.

  Wizytówki oferujemy w dwóch podstawowych formatach 90x50mm i 85x55 mm.


  Wybór papieru
  Dobór odpowiedniego papieru to zasadnicza sprawa przy tworzeniu wizytówki. Niecodzienny, efektowny papier może dodać jej nieco wyjątkowości i charakteru. Wizytówki Creative drukowane są na różnorodnych papierach fakturkowanych i ozdobnych. To Ty decydujesz jaki papier ma być częścią Twojego projektu.

  W odpowiednim doborze papieru bardzo pomocny jest wzornik Creative, zawierający próbki wszystkich papierów, dostępnych dla tej linii produktowej. Każdy papier oznaczony jest w nim numerem, który wystarczy podać w formularzu zamówienia.

  Kolorystyka
  Wizytówki Creative drukowane są na offsecie cyfrowym HP Indigo 5500. Umożliwia on zastosowanie szerokich opcji kolorystycznych. Oprócz standardowego druku w palecie CMYK, kolorystyka wzbogacona jest o dodatkowe kolory HP IndiChrome Ink: Orange i Violet. Zwiększają one znacznie gamę kolorystyczną, która pokrywa aż 90 % kolorów palety Pantone. Oprócz tego specyficznym dodatkiem kolorystycznym jest biała farba, za pomocą której można uzyskać bardzo ciekawe efekty, w szczególności na ciemnych podłożach. W standardzie wizytówek Creative jest pełna opcja kolorystyczna: 6 kolorów CMYKOV + kolor biały. Wizytówki mają zadruk z jednej strony, istnieje jednak możliwość druku dwustronnego.


  Dodatkowe możliwości:

  Dziurkowanie
  Zastosowanie: identyfikatory, przywieszki
  Średnica dziurki: 4 mm.
  Możliwość użycia dziurki przemieni w prosty sposób wizytówkę w identyfikator lub etykietę.








   

   

  728x90_ShutterStock-People_PL_animated


  Kreacja: DEO.pl | Drukarnia internetowa: UlotkiDruk.pl | Hosting: NajlepszySerwer.pl
  drewno gniezno tarcica gniezno
  przedszkole gniezno: przedszkole gniezno | przedszkola gniezno: przedszkole gniezno | punkt przedszkolny gniezno: punkt przedszkolny gniezno


  REGULAMIN

  biuro projektów gniezno nadzory budowlane gniezno

  Druk ulotek to nasza pasja! Tworzymy reklamy kompleksowo! Druk wizytówek, plakatów, banerów realizujemy w najniższych cenach. UlotkiDruk to drukarnia internetowa online. Google+