UlotkiDruk.pl


ZAMÓW:

biuro@ulotkidruk.pl

ul. 3 MAJA 56
62-200 Gniezno


tel.kom. 695 662 019

Pracujemy w godzinach:
pn - pt: 10:00 - 18:00


REGULAMIN i reklamacjePrzejdŸ na EkoFakturowanie będŸ ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze

Baner frontlit (winyl) jest bardzo wytrzymały na rozerwania, rozdarcia, odporny na wilgoć, UV, niską i wysoką temperaturę. Materiał o konstrukcji plandeki. Występuje w szerokiej gamie gramaturowej i rozmiarowej. Stosowany do wykonywania banerów, plandek, namiotów, markiz. Ekspozycja outdoor (zewnętrzna) - ekspozycja długookresowa. Stosowany do druku wielkoformatowego jednostronnego.

Baner odblaskowy jest bardzo wytrzymały na rozerwania, rozdarcia, odporny na wilgoć, promieniowanie UV, niską i wysoką temperaturę. Materiał o konstrukcji plandeki. Posiada specjalną czarną wkładkę umożliwiającą druk dwustronny. Uniemożliwia prześwitywanie grafiki zadrukowywanej z drugiej strony. Stosowany do wykonywania banerów obustronnych. Ekspozyja outdoor (zewnętrzna) - ekspozycja długookresowa.

Kaseton stanowi znakomity nośnik informacji o produkcji bądź firmie, dobrze widoczny w dzień jak i w nocy. Dzięki zastosowaniu różnych profili oraz oświetlenia LED (w naszych kasetonach to standard) mamy możliwość otrzymania kasetonów o bardzo różnej budowie – od bardzo lekkich i zgrabnych (profile 60 mm) do wielkogabarytowych. Kasetony cechują się ponadprzeciętnym bezobsługowym działaniem. Do każdego z kasetonów mamy możliwość wyboru wielu opcji począwszy od koloru oświetlenia LED poprzez rodzaj pleksi, uchwytów itp. aż do automatycznych włączników oświetlenia.

Folia OWV samoprzylepna perforowana, redukuje o ok. 50 % światło wpadające do pomieszczenia. Materiał (folia owv) ten tworzy z zewnątrz grafikę nie transparentną, a z wewnątrz zachowuje się jak materiał transparentny. Dzieki folii owv uzyskujemy efekt lustra weneckiego. Po naklejeniu folii one way vision (OWV) na szybę, osoby przebywające wewnątrz nie mają ograniczonej widoczności. Osoby z zewnątrz widza niewiele lub nic (pomijając zadruk reklamowy). Zastosowanie siatki owv: aplikacje na witrynach i wystawach sklepowych, szyby samochodowe, elementy wystrojów wnętrz.

OPCJE PODSTAWOWE OPCJE DODATKOWE
DIODY ZWYKŁE DIODY HERMETYCZNE
STANDARDOWA ILOŚC LED DODATKOWE DIODY (2X)
RAMA NIEMALOWANA RAMA MALOWANA
BEZ GRAFIKI Z GRAFIKĄ
BEZ PROJEKTU  Z PROJEKTEM
PLEXI OPAL 2MM PLEXI OPAL 3MM
BRAK CZUJNIKA CZUJNIK ZMIERZCHOWY
ZASILACZ NA ZAWNATRZ 12V ZASILACZ WEWNĄTRZ 12V

 


Druk ulotek to nasza pasja! Tworzymy reklamy kompleksowo! Druk wizytówek, plakatów, banerów realizujemy w najniższych cenach. UlotkiDruk to drukarnia internetowa online.
Kreacja: DEO.pl | Drukarnia internetowa: UlotkiDruk.pl | Hosting: NajlepszySerwer.pl

REGULAMIN

biuro projektów gniezno nadzory budowlane gniezno